Ideálne miesto pre komfortné bývanie

Výborná strategická poloha s kľudnou atmosférou a pohodlím veľkomesta.Projekt Design Center Jarovce

Design Center Jarovce Vám ponúka v dvoch fázach 23 nových 1- až 3-izbových bytov a 18 nových mezonetových, priestranných, komfortných 4-izbových bytov (radových rodinných domov) s terasami na oboch úrovniach s dokonalým súkromím na najvyšších dvoch podlažiach. Tieto takmer samostatné rodinné domy sú práve pre tých, ktorí túžia mať kvalitné a komfortné bývanie s pohodlím bytového domu. Okrem toho ponúkne v poslednej fáze štyri priestranné vysoké loftové priestory v rekonštruovanej sýpke na najvyššom podlaží pre umiestnenie office-ov alebo designových ateliérov s možnosťou vloženia galérie. Byty dopĺňa v prízemí 8 loftových, z toho polovica priechodných pasážových priestorov na prevádzky a služby na predaj.

Lokalita

Lokalita má výbornú strategickú polohu, nachádza sa na začiatku Jaroviec priamo pri zastávke MHD a okrem diaľničnej siete na smery Viedeň, Praha, Budapešť a centrum bude napojená aj na cyklistické trasy a priamo na neďalekú obľúbenú hrádzu pre in-line korčuliarov a cyklistov.

Komfort

Projekt je pripravený pre klientov, ktorí očakávajú komfortné bývanie a komplexný areál s citlivým výberom prírodných materiálov na vysokej úrovni spracovania detailov.

Atmosféra

Celý komplex má vlastnú atmosféru typickú pre loftové priestory. Tehlové fasády sú použité na rekonštruovanej sýpke aj na novostavbe. Pre interiéry bytov je pripravený zaujímavý štandard vybraných produktov a prírodných materiálov, loftové prevádzky majú ponechanú voľnosť interiérového stvárnenia. Samotné budovy vytvoria zároveň zaujímavý vnútorný priestor pre terasové posedenie. Snahou projektu je vytvoriť milý funkčný priestor s príjemnou atmosférou, kde by radi trávili čas jeho obyvatelia, obyvatelia Jaroviec a návštevníci z Bratislavy a okolia.

Výborné dopravné napojenie

Projekt má výborné dopravné napojenie na neďalekú diaľničnú sieť do centra Bratislavy (iba 8 min.) alebo do minúty priamo na diaľnicu na smery Viedeň, Budapešť, Praha, či plánovaný nový most cez Dunaj v smere na Triblavinu, v blízkosti zastávku MHD (iba 14 min. do nákupného centra Aupark).

Zeleň

Projekt sa maximálne prispôsobil existujúcej zeleni a všetky hodnotné dreviny zachováva. Celý priestor bude doplnený o park a výnimočné prvky sadových úprav, aby vzniknuté prostredie malo svoj jedinečný charakter. Riešenie je komplexné, exteriérové úpravy a špeciálne večerné nasvietenie vytvoria príjemné prostredie, na Slovensku prekvapivé a výnimočné...

Výstavba

Začiatok výstavby je plánovaný na jeseň 2017 s dokončením prvej etapy v lete 2019, druhá a tretia etapa sa začne priebežne a celý komplex bude dokončený do Vianoc v roku 2020.

Zaujímavosť

Finálne riešenie a výber funkcií a prevádzok na námestí je výsledkom zmien z ankety prvých záujemcov. Vynovená pôvodná sýpka, zaujímavé loftové prevádzky, priestory na predaj, pekáreň s čerstvým pečivom, zmrzlina, či malý trh pre verejnosť, vináreň, cafe s terasou i výborná reštaurácia sú dobrým predpokladom pohody a príjemnej atmosféry. Na základe výsledkov ankety boli doplnené aj funkcie malej tanečnej sály pre jogu a pilates cvičenia, wellnes priestor s výrivkou, saunami a masážami a beauty salón s kompletnými službami pre ženy, to všetko pre spokojnosť klientov.

Nové obľúbené miesto

Design Center sa stane zdravým jadrom a obľúbeným miestom Jaroviec. Vytvára v dnešnej dobe tak potrebný a veľmi žiadaný kvalitný verejný priestor s verejným parkoviskom. Projekt nezabúda ani na také drobnosti ako predaj novín a tabaku a bankomaty umiestnené najbližšie pri vstupe a k zastávke MHD, drop taxi stanovisko, štýlovú knižnicu s čitárňou, či fontánu s detským ihriskom. Design Center prinesie do Jaroviec vysokú kvalitu, príjemnú atmosféru a je pre všetkých. Zdravé jadro, ktoré spája funkcie aj ľudí, robí z nich priateľov a ponúka krásny zážitok...